Ажиппо Олександр Юрійович
ректор Харківської державної академії фізичної
культури з 2012 р., доктор педагогічних наук,
професор, член секції з фізичного виховання і спорту при НАПН України

Шановні добродії!

Радий вітати вас на сторінці головного спортивного навчального закладу Слобожанщини!

Сучасний ритм життя на планеті вимагає від людей соціальної й трудової активності, фізичного удосконалення, здорового способу життя. Саме таку гармонійну особистість формує Харківська державна академія фізичної культури.

Це прогресивний навчальний заклад, який упродовж багатьох років витворює вітчизняну систему фізичного виховання, готує висококваліфікованих фахівців, спортсменів високого класу, створює фундамент спортивної науки.

Виходячи на старт, ми запитуємо: навіщо сила, досвід і спритність, якщо не мріяти про перемогу, про підкорення спортивних вершин.

І я впевнений, нам такі перемоги під силу. Нам під силу і надалі тримати престиж вищої спортивної освіти, формувати майбутню спортивну еліту України й пропагувати здоровий спосіб життя молодого покоління.

Ми прагнемо, щоб на теренах Слобожанщини це був найпрестижніший вищий навчальний заклад, який будує унікальний світ науки, творчості, фізичної культури і спорту. Щоб кожен, хто пов’язує життя з академією, робив крок назустріч успіху і здоров’ю, адже здорова нація – це здорова країна!