Підписано Меморандум про співпрацю між Харківською державною академією фізичної культури та Громадською спілкою «Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація»

18 червня 2021 року між Харківською державною академією фізичної культури та Громадською спілкою «Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація» підписано Меморандум про співпрацю. Визнаючи необхідність консолідації зусиль громадського суспільства для розвитку кіберспорту, розроблено низку напрямів взаємодії з метою створення можливості для кожного громадянина України стати частиною нової кіберспортивної екосистеми.

 

На зустрічі з підписання Меморандуму ректор Академії Олександр Ажиппо та член правління ГС «Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація» Олег Рибалко обговорили питання щодо нових можливостей та переваг співробітництва. Головними цілями майбутньої співпраці є створення нової, ексклюзивної кіберспортивної екосистеми, що базуватиметься на нових підходах до організації та заняття кіберспортом, розробка унікальної кіберспортивної онлайн-платформи, а також об’єднання в єдиний фізкультурно-спортивний рух, що забезпечує всім його учасникам можливості для доступу до кіберспорту одночасно із підвищенням їх рівня підготовки та спортивної майстерності.

 

Меморандум – це впевнений крок до розвитку кіберспорту в Україні, його популяризації, залучення інклюзивних груп населення до занять спортом та кіберспортом, формування кадрового потенціалу в кіберспортивній галузі України та використання новітніх технологій у сфері спорту, відпочинку та громадського дозвілля.