Всеукраїнський Олімпійський день у Харківській державній академії фізичної культури

З нагоди Олімпійського дня, який святкується у світі щорічно 23 червня, на честь заснування Міжнародного олімпійського комітету у Харківській державній академії фізичної культури проведено Олімпійську вікторину під гаслом «Заряджайся спортом». Метою заходу є розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму та олімпійських цінностей, пропаганда здорового способу життя завдяки заняттям спортом, оскільки саме спорт надихає на нові звершення.

З вітальним словом до студентів звернувся голова Харківського обласного відділення Олімпійської академії України Володимир Градусов та член Відділення НОК України в Харківській області, член Харківського обласного відділення Олімпійської академії України Лариса Таран, які привітали учасників заходу з Міжнародним олімпійським днем.

Під час заходу студенти разом з викладачами пригадали історію відродження Олімпійських ігор та створення Міжнародного олімпійського комітету, ознайомилися із короткометражними фільмами про олімпійські цінності, розробленими Національним олімпійським комітетом України.

Олімпійську вікторину підготували та провели викладачі кафедри олімпійського і професійного спорту – члени Харківського обласного відділення Олімпійської академії України Лариса Таран, Олена Тарасевич та Дар`я Окунь.

Участь у вікторині взяли студенти 3 курсу у складі двох команд: факультету спортивних ігор та одноборств – Карен Оганов, Валентина Лагода, Євгенія Литовка, Віталіна Шевченко, Данило Пащенко і факультету циклічних видів спорту – Альона Рудійко, Анна Черкова, Тетяна Бурмака, Єлизавета Коденко, Аліса Анікіна. Під час вікторини команди надали однакову кількість правильних відповідей та отримали пам`ятні подарунки від Відділення НОК України в Харківській області, Харківської державної академії фізичної культури та книги від кафедри олімпійського і професійного спорту.