Всеукраїнський марафон академічних днів боротьби з раком молочної залози

19 травня 2021 ­року в Харківській державній академії фізичної культури відбудеться захід «Всеукраїнський марафон академічних днів боротьби з раком молочної залози». Це підсумковий ІІІ етап реалізації польсько-українського проєкту «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українських жінок» у рамках програми RITA – зміни в регіоні.

Проєкт спрямований на обмін польським досвідом у галузі самоаналізу грудей українських жінок, впровадження навчальної діяльності в університетах України та формування культури самоспостереження. Найважливіший аспект цього проєкту – врятувати людське життя, оскільки підвищення обізнаності громадськості та здобуття практичних знань неодмінно змінить долю багатьох людей.

У травні 2021 року заплановано візит польської групи експертів до університетів-партнерів України (Житомирський державний університет імені Івана Франка, Харківська державна академія фізичної культури, Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія», Херсонський державний університет, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського) для проведення зведених та рекламних заходів у формі організованого «Всеукраїнського марафону академічних днів боротьби з раком молочної залози».

ЗОКРЕМА, 19 ТРАВНЯ 2021 ­РОКУ НА БАЗІ ХАРКІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДЛЯ УСІХ ОХОЧИХ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРОВІДНИМИ ЛІКАРЯМИ-ОНКОЛОГАМИ З ПОЛЬЩІ ТА ХАРКОВА.

У складі польської групи експертів:

  • Олександр Скалій – професор, директор Інституту спорту та фізичної культури Університету економіки в Бигдощі;
  • Філіп Сікора – канцлер Університету економіки в Бидгощі;
  • Тетяна Скалій – професор Університету економіки в Бидгощі;
  • Вітольд Ковальський – лікар Онкологічного центру у Бидгощі.

 

Для участі у безкоштовній консультації необхідно завчасно записатися за телефоном 066-777-46-37 (Мулик Катерина Віталіївна).

Start Time

10:00

19.05.2021

Finish Time

17:00

19.05.2021