ФАКУЛЬТЕТИ АКАДЕМІЇ

Факультет магістратури, заочного навчання та підвищення кваліфікації

Історія факультету

У 1984 році на базі Харківського спортивного факультету КДІФК було відкрито заочне відділення, на якому навчалося 164 студенти. Керівниками відділення з 1984 р. були доц. В. І. Власенко, В. П. Пелипак та проф. В. І. Мудрик.

У 1999 р. заочне відділення ХДІФК було перетворене на факультет заочного навчання. З 2013 року факультет заочного навчання та підвищення кваліфікації був змінений на факультет підвищення кваліфікації, перепідготовки та заочного навчання. Керівником факультету є к.фіз.вих., доцент Джим Віктор Юрійович.

За роки діяльності факультету підготовлено 3038 фахівців фізичної культури та спорту. Серед випускників були такі відомі спортсмени, як олімпійський чемпіон з хокею С. Петренко, воротар Металіста а збірної команди

Джим Віктор Юрійович

Декан факультету

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Початок роботи в академії з 2007 року.

Видано пона 50 робіт, з них 5 у системі ScopusтаWebofScience, понад 35 у фахових виданнях.

Видано методичних посібників – 4.

Захист кандидатської дисертації у 2014 році за напрямом 24.00.01 – Олімпійський та професійний спорт.

Googleакадемія https://scholar.google.com.ua/citations?user=Guc75NkAAAAJ&hl=ru

E-mail: djimvictor@gmail.com

України з футболу А. Горяінов, багато заслужених тренерів, заслужений вчитель УРСР, директор кращого в країні училища олімпійського резерву В. А. Бережний, проректор ХаДІФК В. М. Кудіненко, керівник ФСТ Україна , заслужений працівник фізичної культури і спорту України А. А. Бондаренко та ін.

На факультеті викладають висококваліфіковані фахівці галузі фізичної культури та спорту. Серед них проф., доктори наук: А. С. Ровний, О. І. Камаєв, В. В. Мулик, Л. М. Газнюк, а також проф., кандидати наук: І.І. Приходько, В.С. Ашанін, С.М. Корсун, О.В. Пєшкова, Т.Г. Ананьєва, М.П. Сасін та інші. На факультеті працюють 10 заслужених тренерів та 3 заслужених працівника фізичної культури і спорту України (проф. В. В. Мулик, А. Ф. Алексєєв, доц. В. Г. Єзан).

Харланова Марина Олександрівна 

зам. декана

Алешина Галина Миколаївна

 методист

Альошина Марія Миколаївна

диспетчер

Саніна Дарія Вадимівна

диспетчер

Нині факультет за кількістю студентів є найбільшим в академії (більше 1100 осіб). На факультеті ведуть підготовку фахівців таких спеціалізацій, як боротьба, важка атлетика, плавання, фітнес, спортивні танці, туризм, легка атлетика. Спортивні ігри, вело-автомотоспорт, інформаційне забезпечення у спорті, фізична реабілітація, психологія, менеджмент фізичної культури, фізичне виховання.

Після закінчення академії випускникам присвоюють кваліфікацію викладача з фізичного виховання, тренера з виду спорту, реабілітолога з фізичної культури, спортивного психолога, менеджера з фізичної культури. Тому сферами професійної діяльності випускників факультету заочного навчання є ДЮСШ, училища олімпійського резерву, школи вищої спортивної майстерності, збірні команд з різних видів спорту. Вищі та загальноосвітні навчальні заклади, спортивні клуби, державні органи управління фізичною культурою, фізкультурно-спортивні товариства, лікувальні установи тощо. Іншим напрямком діяльності факультету є підвищення кваліфікації фахівців галузі фізичної культури. Які мають вищу освіту.

Телефон факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки та заочного навчання: 705-23-08

uk Ukrainian
X