Щоб взяти участь у голосуванні та обрати нового президента студенського парламенту потрібно авторизуватися системі Moodle, далі у переліку дисциплін знайти пункт – ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА СТУДЕНСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ, натиснути на нього. Після цього відкривається сторінка, в розділі “Голосування” вам необхідно обрати пункт “Вибори президента студентського парламенту”.
Всього допущені та приймають участь у виборах на посаду президента студентського парламенту три кандидати.

Голос вважається зарахованим , коли у відведений для голосування час біля кандидата стоїть відповідна позначка (крапка) та натиснута кнопка – Подати анкету на розгляд.

У кожного студента є лише 1 голос та 1 спроба . Час проведення виборів – з 09:00 до 18:00 (за Київським часом ).
Наприкінці система автоматично підрахує кількість голосів та визначить переможця

Кандидат №1 - Мирослав Товстокорий

IMG_8545

Кандидат №2- Илья Глушко

IMG_8547

Кандидат №3- Олександр Промишлянський

IMG_8548

Робота у студентському самоврядуванні повинна приносити задоволення. Ми не повинні забувати, що усі наші думки, прагнення, дії спрямовані на досягнення єдиної мети. Ми повинні прагнути робити життя нашого університету краще і цікавіше.
Мене звати Промишлянський Олександр, навчаюсь на факультеті фізичної терапії та здоров’я людини, вже упродовж двох років займаюсь суспільною діяльністю на факультеті та в академії. Я староста групи 2.12 спеціальності фізична терапія, ерготерапія.
І я маю велике бажання приймати активну участь в організації суспільного життя, як факультету, так і академії. Після проведення в міському парку культури та відпочинку ім. Горького щорічного свята, присвяченого Дню фізичної культури і спорту, я побачив представників багатьох спортивних організацій та федерацій міста. Кожен охочий зміг долучитися до різних видів спорту, перевірити свою спритність та взяти участь у конкурсах та спортивних квестах, а також отримати призи.
Студенти нашого факультету та Академії взяли активну участь у заході VIII Фестивалю спорту, а також створили окрему локацію, де демонстрували свої знання щодо спортивного масажу та робили усім охочим спортивний парний, тетра- та квадро-масаж за унікальною методикою.
Все пройшло чудово, і я зрозумів, що мені подобається приймати активну участь в житті академії.
На президента студентського самоврядування йду свідомо, так як вважаю, що у мене є бажання та досвід в управлінні колективом, в організації заходів та є ідеї, які хотілося б реалізувати для різноманітного життя в нашому вишу.
У зв’язку з цим, ставлю перед собою ряд завдань:

1. Культурно-масова діяльність:
• проведення щорічних заходів, таких як «Дебют першокурсника»,
«Посвячення у студенти», новорічний концерт, «8 березня», «День студента», Дні факультетів, «День народження ХДАФК», «День знань», «Хелловін»;
• проведення інтелектуальних та пізнавальних ігор;
• літературні вечори;
• фотоконкурси, конкурси творчості та хобі студентів;
• проведення ярмарок;
• участь у флешмобах;
• кіно вечори;
• пропаганда здорового способу життя;
• конкурси на кращу кімнату у гуртожитку.

2. Організаційно-масова діяльність:
• проведення щотижневих зборів студентського самоврядування і оформлення звітів про виконану роботу.
3. Житлово-побутова діяльність:
• доведення інформації до адміністрації і вирішення проблем, пов’язаних з гуртожитками;
• створення мотивації для підтримки дисципліни і порядку у гуртожитках, перевірки кімнат.
4. Інформаційна діяльність:
• поширення оголошень, афіш в академії і в соціальних мережах;
• оформлення стендів.
5. Сприяти розвитку студентського радіо та телебаченню.

6. Спортивно-масова діяльність: Проведення спартакіади «Битва кімнат у студентському гуртожитку» між факультетами, «День здоров’я», проведення марафонів. Проведення студентських змагань між факультетами.
Комісія, що пов’язана з нарахуванням стипендії буде працювати по розгляду питань, пов’язаних з учбовим процесом і здачею сесії, а також буде проведена допомога у вирішенні конфліктних ситуацій у разі їх виникнення, між викладачами і студентами. Також, напрям, який ми розвиваємо в нашій академії – це молодіжна політика. Вона направлена на активну участь студентів у громадському житті.
Тож студентське самоврядування допомагає молоді вести активне життя, розвиватися та не гаяти студентські роки, і я сподіваюсь, що нам це буде вдаватися з часом все краще, головне мати бажання!
Я вірю, що у нас все вийде!