Наукова діяльність

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [599.76 KB]


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.08.2020 р. за № 105 «Про оголошення конкурсного відбору у 2020 році проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» та наказу ректора академії від 31.08.2020 р. проведено внутрішній конкурсний відбір  проєктів наукових робіт молодих вчених. Для подальшого проходження наукової та науково-технічної експертизи на другому етапі Конкурсу вченою радою ХДАФК (протокол №9 від 23.09.2020 р.) рекомендовано наступні проєкти:

1.                Проєкт наукової роботи «Організаційно-управлінські умови використання рекреаційних походів для різних груп населення у Харківській області». Керівник проєкту – Мулик Катерина Віталіївна, доктор педагогічних наук, професор.

2.                Проєкт наукової роботи «Save and develop yourself: оздоровчі програми для осіб працездатного віку». Керівник проєкту – Тихорський Олександр Анатолійович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту.

3.               Проєкт наукової роботи «Практичне застосування диференційованого підходу під час занять фізичною культурою та спортом з використанням інформаційних технологій». Керівник проєкту – Жерновнікова Яна Вікторівна, кандидат педагогічних наук.

4.                Проєкт наукової роботи «Підвищення фізичного стану учнівської молоді з депривацією зору засобами фізичної культури». Керівник проєкту – Бала Тетяна Михайлівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту.

Термін виконання усіх проєктів: з 1 січня 2021 р. по 31 грудня 2023 р. Загальний бюджет кожного проєкту: 1 млн. 788 тисяч 300 грн.