VIІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки фахівців в умовах сучасного освітнього простору»

23 квітня 2021 року на базі кафедри педагогіки та психології в Харківській державній академії фізичної культури відбулася VIІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки фахівців в умовах сучасного освітнього простору» в онлайн-форматі.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректорка ХДАФК з науково-педагогічної роботи, к.ю.н, доцентка Марина Корольова.

На пленарному засіданні к.психол.н., доцентка, зав. каф. педагогіки та психології Олена Гант висвітлила виступила з доповіддю «Актуальні питання підготовки психологів в умовах сучасного освітнього простору».
Викладачка кафедри педагогіки та психології Катерина Березіна доповіла про результати дослідження «Готовність батьків звертатись за допомогою до дитячих психологів / психотерапевтів».

У межах конференції фахівцями відділу психологічного супроводу освітнього процесу ХДАФК проведено низку майстер-класів:
Малишева А. Культура турботи про своє ментальне здоров’я;
Котенко С. Усвідомленість – стиль життя здорової людини;
Березіна К. Засоби нейропсихології для підвищення психічного тонусу під час навчання;
Маренич Г. Розвиток зв’язків між півкулями головного мозку.

На фінальному брифінгу підбито підсумки конференції та об’явлено переможців конкурсу учнівського аналітичного есе до Всеукраїнського дня психолога.