Конференція «Сучасні погляди молоді на фізичну культуру, спорт та здоров’я людини»  

14 травня 2021 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулася наукова конференція «Сучасні погляди молоді на фізичну культуру, спорт та здоров’я людини» у рамах Весняного фестивалю науки, присвяченого Дню науки, метою якої було проведення теоретичного узагальнення наукових досліджень та розробка практичних рекомендацій з актуальних питань розвитку сфери фізичної культури і спорту.

 

На початку заходу з вітальним словом виступив Голова оргкомітету, голова журі наукової конференції ректор Академії, доктор педагогічних наук, професор Олександр Ажиппо, який наголосив на важливості наукової роботи студентів, аспірантів та молодих вчених. 

 

Загалом у роботі конференції з доповідями взяли участь 54 здобувачів вищої освіти. Серед учасників конференції були науковці з різних міст України, а саме з Києва, Хмельницького, Сум, Вінниці, Тернополя, Чернігова, Полтави та інших. 

 

Також кафедрою медичних дисциплін проведено майстер-клас на тему «Перша допомога при нещасних випадках».

 

Робота конференції здійснювалася на 6 секційних засіданнях. У кожній секції  колегією журі визначено переможців: у секції «Трибуна молодого вченого» переможцем стала аспірантка 3 року навчання Пилипко Аліна, «Теорія та методика підготовки спортсменів в олімпійських і неолімпійських видах спорту» – студент 3 курсу Бондаренко Микита, «Олімпійський спорт: історія та сучасність» – студент 3 курсу Оганов Карен, «Фізичне виховання» – студентка Семененко Валерія, «Фізична терапія та здоров’я людини» – студент Нестеренко Дмитро, «Психолого-педагогічні, організаційно-управлінські, соціально-економічні та мовно-філософські аспекти сучасного спорту» – студентка 3 курсу Шеліхова Валерія.

 

Відзнаками за ораторську майстерність нагороджені: Шевчук Олеся, Губенок Георгій, Троян Юлія, Кузнецова Вікторія, Корольова Олександра, Мякенька Анастасія, Салтан Сергій, Пасічник Олександр.

Відзнаку за найкращу презентацію отримали: Карикова Аліна,  Янюк Анастасія, Коденко Ліза, Грицай Іван.

Відзнаку за науковий дебют отримали: Ланських Валерія,  Павленко Ангеліна, Стріляна Дар’я, Касьянова Христина, Маміна Олександра, Пономарьова Вікторія.

Відзнаками за наукову дискусію нагородженні: Маренич Ганна, Шеліхова Валерія.

Усього редакційною колегією прорецензовано та рекомендовано до друку у Збірнику 133 тез.