Вшанування пам’яті організаторів спортивного та олімпійського руху Харківщини

22 грудня 2020 року Національний олімпійський комітет України відзначив 30-річчя з дня заснування. У своїй повсякденній роботі НОК України сприяє розбудові олімпійського руху, розповсюдженню олімпійських ідеалів та принципів, збереженню оліпійської спадщини. З нагоди цієї видатної дати біля меморіальних дошок, які знаходяться на фасаді навчального корпусу Харківської державної академії фізичної культури, відбулося вшанування пам’яті організаторів спортивного та олімпійського руху Харківщини – першого ректора відновленого в м. Харкові спортивного закладу вищої освіти Харківської державної академії фізичної культури Степана Філя та заслуженого тренера України з футболу, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, голови Харківського обласного спорткомітету (1976-1990 рр.) Віталія Зуба.

В урочистій події взяли участь ректор Харківської академії фізичної культури Олександр Ажиппо, проректори з науково-педагогічної роботи Марина Корольова та Галина Путятіна, голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, начальник відділу спорту обласного управління молоді та спорту Руслан Байрамов, помічник проректора з науково-педагогічної роботи Костянтин Ананченко, завідувач кафедри легкої атлетики, відповідальний секретар відокремленого підрозділу ВГО «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області Віктор Павленко, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту, член Харківського обласного відділення Олімпійської академії України Лариса Таран, начальник спортивного клубу ХДАФК Сабіна Багіянц, послідовники та викладачі Академії. 

Олександр Ажиппо та Віктор Христоєв виступили з пам’ятними промовами зі словами вдячності, великої поваги та нагадали про значні здобутки у спорті, науці та освіті видатних харків’ян. На завершення заходу відбулось покладання квітів до меморіальних дошок видатним організаторам спорту Харківської області.