Засідання Вченої ради від 02.12.2020 року

02 грудня 2020 року у Харківській державній академії фізичної культури відбулося чергове засідання Вченої ради. 

На початку засідання зі вступним словом виступив ректор Харківської державної академії фізичної культури Ажиппо О.Ю., який наголосив на обов’язковому дотриманні маскового режиму, соціальної дистанції та усіх карантинних норм, що встановлені законодавством. Також порушено питання щодо комбінованого циклу навчання (сесії), остаточне рішення якого буде повідомлено найближчим часом.

На порядку денному розглянуто питання щодо присвоєння вченого звання доцента Романенко В.В., Павленко В.О. та обрано науково-педагогічних працівників ХДАФК на посади за конкурсним відбором. 

Щодо організації освітнього процесу студентів-спортсменів, які навчаються за індивідуальним графіком, доповідав помічник проректора з наукової роботи Ананченко К.В., який зауважив, що згідно з Положенням право на індивідуальний графік навчання мають студенти-члени збірних команд України з олімпійських видів спорту та видів спорту, які входять до програм Всесвітніх та Всеукраїнських Універсіад, чемпіони та призери чемпіонатів Світу та Європи, гравці команд майстрів Супер та Вищої ліг з ігрових видів спорту згідно з листом або офіційними списками Міністерства молоді та спорту України.  Незважаючи на складні обставини, які безпосереднім чином впливають на спортивне життя світу, Академією створено всі необхідні умови для поєднання навчання та тренувального процесу.

Про організацію системи практик студентів ХДАФК за спеціальністю  017 «Фізична культура і спорт» доповідав завідувач, професор кафедри олімпійського та професійного спорту Мулик В.В., який зазначив, що в Академії існує ознайомча, організаційно-управлінська, педагогічна, магістерська та аспірантська практики та практика за фахом. Більш детальна інформація міститься у методичних рекомендаціях, які зберігаються на кафедрах Академії.

Про роботу відділу міжнародних зв’язків щодо залучення іноземних громадян доповідала начальник відділу міжнародних зв’язків  Шпанько Т.С, яка зауважила, що навчання іноземних студентів – це вагома інвестиція у заклади вищої освіти, а також це демонструє науковий та освітній потенціал країни, рівень розвитку її міжнародних зв’язків, привабливість країни як такої. Задля розширення міжнародної співпраці відділом підписано договори про співпрацю зі Школою фізичного виховання Ляонинського педагогічного університету (м. Далянь, провінція Ляонін, Китай) та Литовським спортивним університетом у Каунасі, Литва.