Засідання Вченої ради

21 грудня 2020 року в Академії відбулося засідання Вченої ради. На початку зустрічі ректор Харківської державної академії фізичної культури Олександр Ажиппо та проректор з науково-педагогічної роботи Марина Корольова урочисто привітали співробітників з отриманням звання кадидата наук: Гуменюка С.В., Крайника Я.Б., Уткіна О.Г., Мамешину М.А. та з присвоєнням звання доцента: Балу Т.М., Гращенкову Ж.В. та Криворучко Н.В. Вітаємо науковців та бажаємо нових здобутків.

На засідання запрошено директора Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю Вишню І.М, який зазначив про бажання ліцею приєднатися до огранізаційної структури Харківської державної академії фізичної культури. Це питання було обговорено зі співробітниками Академії та передано на подальший розгляд і підготовку відповідних документів.

Згідно з порядком денним, члени Вченої ради розглянули питання щодо обрання науково-педагогічних працівників ХДАФК на посади за конкурсом та конкурсним відбором, а також заслухали доповідь завідувача кафедри спортивних та рухливих ігор Помещикової І.П. про особливості організації та умови прийому до Харківської державної академії фізичної культури у 2021 році.

Щодо стану розвитку наукової діяльності та основні завдання на 2021 рік доповіла проректор з науково-педагогічної роботи Корольова М.В., яка зазначила, що за останній рік показник наукової діяльності Академії зріс майже втричі, тому наступного року планується проведення низки заходів, спрямованих на пошук нових ефективних шляхів реалізації наукових проєктів і програм, узагальнення та поширення науково-дослідної діяльністі та подальший розвиток науково-дослідницького потенціалу.  

Про державну атестацію магістрів  доповів декан факультету магістратури, заочного навчання та підвищення кваліфікації Джим В.Ю, який зауважив, що державна атестація магістрів здійснюється відповідно до вимог та умов, встановлених Вищою школою. Іспити проходять згідно з розкладом. Усього  до державної атестації допущено 145 студентів, магістерські роботи яких відповідають усім необхідним критеріям, встановленим для відповідного виду робіт.

Щодо звітної діяльності та аналізу рішень Вченої ради Академії доповіла Карпець Л.А., яка зазначила, що усі заплановані питання засідань Вченої ради ХДАФК на І півріччя 2020-2021 навчального року виконано.

Вченою радою було розглянуто та затверджено 15 положень, що стосуються освітнього процесу Академії, Концепцію освітньої діяльності Харківської державної академії фізичної культури. За звітний період присвоєно вчене звання доцента семи науково-педагогічним працівникам, три з яких вже затверджені МОН України та обрано 57 науково-педагогічних працівників ХДАФК на посади за конкурсом та конкурсним відбором.