КОНКУРС на заміщення посад науково-педагогічних працівників від 22.05.2020р.

ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

відповідно до Закону України «Про вищу освіту»

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

 на заміщення посад науково-педагогічних працівників

---

§ 1 – Оголосити обрання конкурсом на заміщення нижче вказаних посад:

  • ПРОФЕСОР КАФЕДРИ гуманітарних наук.
  • ДОЦЕНТ КАФЕДРИ менеджменту фізичної культури; водних видів спорту; легкої атлетики; гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії; футболу та хокею; інформатики та біомеханіки; гуманітарних наук; теорії та методики фізичного виховання; олімпійського та професійного спорту.
  • СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії; теорії та методики фізичного виховання.
  • ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ фізичної терапії.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:                                                                                                              

Посада професора: вчене звання професора та/або науковий ступінь доктора наук (за винятком, мають вчене звання доцента та/або науковий ступінь кандидата наук, є авторами підручників, навчальних посібників, інших наукових праць, викладають дисципліни на високому науково-методичному рівні, очолюють наукове керівництво аспірантами та здобувачами, стаж роботи у ЗВО не менше 3 років, вільне володіння державною мовою.

Посада доцента кафедри: вчене звання доцента за профілем кафедри та/або науковий ступінь кандидата наук або доктора наук (за винятком, до участі у конкурсі допускаються особи за відсутності вченого звання доцента і наукового ступеня кандидата наук, але є авторами підручників, навчальних посібників та викладають навчальні дисципліни на високому науково-методичному рівні), стаж роботи у ЗВО не менше 3 років, вільне володіння державною мовою.

Посада старшого викладача: науковий ступінь кандидата наук та/або вчене звання доцента (за винятком, до участі у конкурсі допускаються особи за відсутності вченого звання доцента і наукового ступеня кандидата наук, але є авторами підручників, навчальних посібників та викладають навчальні дисципліни на високому науково-методичному рівні), стаж роботи у ЗВО не менше 2 років, вільне володіння державною мовою.

Посада викладача: науковий ступінь кандидата наук або закінчили аспірантуру, або мають освіту магістра. Стаж практичної роботи з профілю не менш як 2 роки і схильність до науково-педагогічної роботи, вільне володіння державною мовою.

Термін подачі заяв та документів: місяць із дня опублікування оголошення.          Прийом заяв закінчується 22.06.2020 р.

Довідка за адресою: 61058, м. Харків, вул. Клочківська, 99, каб. 222 (Вчений секретар – Карпець Л.А.)      

Телефон для довідок: 705-20-95.                                                                            Наказ ХДАФК від 22.05.2020 р. № 72