НОК України святкує 30-річчя

22 грудня 2020 року Національний олімпійський комітет України святкує 30-ту річницю з дня його заснування. Рівно 30 років тому перша Генеральна асамблея засновників прийняла рішення щодо створення Національного Олімпійського Комітету України і саме цей день є офіційною датою його створення.

Завдяки своїй сумлінній праці Олімпійський комітет України має вагомий авторитет і повагу як в Україні, так і закордоном. За період Незалежності України на Олімпійських іграх наші спортсмени вибороли 122 медалі, на Юнацьких Олімпійських іграх здобули 97 нагород та на Європейських іграх отримали 98 медалей.

 Відповідно до статистичних відомостей на 2020 рік, НОК України визнано одним з найкращих Олімпійських комітетів світу за результатом втілення освітньо-спортивних проєктів.

Теперішній керівник НОК України Сергій Бубка зазначив, що Олімпійський рух в Україні – це особливе явище, яке об’єднує людей навколо миру, дружби та розвитку, і спорт у цьому випадку є тим важливим фактором, який допомагає подолати будь-які труднощі. 

Щиро вітаємо НОК України з ювілеєм та бажаємо Олімпійській родині нових перемог та здобутків!