Пріоритети студентського спорту

18 серпня 2020 року відбулась робоча нарада заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Володимировича Грицькова з керівником відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області Олександром Юрійовичем Ажиппо з питання студентського розвитку спорту в Харківській області.

Під час засідання обговорено нагальні питання щодо умов проведення обласних спортивних заходів серед студентів Харківської області та значущість формування студентських збірних команд Харківщини до виступу у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях серед студентів.

        Розвиток студентського спорту в системі закладів вищої освіти є одним з пріоритетних напрямків Харківської обласної державної адміністрації, вважає Є.В. Грицьков. Ефективна модель всебічного вирішення проблем фізичного виховання студентської молоді є можливою за умови комплексної взаємодії органів влади та громадських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості студентів, зокрема відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області.

Підвищення іміджу Харківщини в Україні і за її межами відбувається через спортивні досягнення представників регіону, зокрема студентів-спортсменів Харківщини, які становлять більшість національних збірних команд з видів спорту.

Як засвідчив керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області О.Ю. Ажиппо, успіх студентів Харківщини в Універсіадах України та міжнародних студентських змаганнях з видів спорту перш за все пов’язаний з проведенням багатоступеневих змагань обласної Універсіади серед студентів закладів вищої освіти з 32 видів спорту.

Комплексні спортивні заходи серед студентської молоді сприяють активізації фізкультурно-спортивного руху серед студентів ЗВО Харківської області.

Спільні дії органів виконавчої влади та громадських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості студентів сприятимуть зміцненню фізичного здоров’я населення, запровадженню здорового стилю життя, організації змістовного дозвілля молоді у вільний від роботи і навчання час, самореалізації молодих людей через заняття спортом та участі у змаганнях.

Прес-служба відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області.