Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF)

2 та 3 вересня 2019 року в болгарському Правеці відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), на якому харківські спортсмени здобули 2 золоті та 2 бронзові медалі. Приємно зазначити, що 3 атлети, які представляли на цьому чемпіонаті Академію у складі збірної України, повернулися з медалями.
Ігор Бодров, випускник Академії, здобув золоту медаль у чоловічій естафеті 4х100 м. Також Ігор зупинився у кроці від медалі в бігу на 200 м, де посів четверте місце.
Бронзовим призером у секторі метання диску став Микита Нестеренко (59.32 м) – студент магістратури.
Анна Міщенко – випускниця Академії, фінішувала третьою на дистанції 1500 метрів з результатом 4 хвилини 20 сек.
Загалом на Чемпіонаті збірна України здобула 9 золотих, 4 срібні та 5 бронзових нагород, а також посіла перше місце в медальному заліку. Друге було за збірною Греції, третє у легкоатлетів Туреччини.