Науково-методичний семінар «Теоретико-методичні аспекти профілактики травматизму під час навчально-тренувальних занять з різних видів рухової активності»

21-22 грудня 2020 року у Харківській державній академії фізичної культури відбувся науково-методичний семінар «Теоретико-методичні аспекти профілактики травматизму під час навчально-тренувальних занять з різних видів рухової активності» для Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю Житомирської обласної ради.

З вітальним словом виступив ректор Харківської державної академії фізичної культури Олександр Юрійович Ажиппо. З планом роботи та тематикою проведення семінару ознайомила проректор з науково-педагогічної роботи Харківської державної академії фізичної культури Корольова М.В. Зі словами вдячності організаційному комітету за проведення цього заходу виступила директор ліцею-інтернату спортивного профілю Житомирської обласної ради Тарнопольська Л. Л.

У практично-методичному блоці заслухано доповіді завідувача кафедри легкої атлетики Павленко В.О. «Профілактика травматизму під час тренувань з легкої атлетики» та викладача кафедри спортивних та рухливих ігор Мерзлікіна М.В. «Техніка безпеки на заняттях з волейболу».

 Під час другого дня проведення семінару учасники прослухали доповіді «Профілактика травматизму під час проведення занять з футболу», підготовлені доцентами кафедри футболу та хокею Перцуховим А.А. і Лебедєвим С.І., а також «Техніка безпеки на заняттях з гімнастики», доповідачі: доцент кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту і хореографії Марченков М.К. та здобувач другого магістерського рівня денної форми здобуття вищої освіти кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії Шевчук О.К.

Захід проведено на високому науковому і технічному рівні. Протягом двох днів слухачі семінару ставили нагальні запитання досвідченим науковцям, які мають високий рівень компетентності у питаннях щодо профілактики травматизму під час навчально-тренувальних занять, активно дискутували та обговорювали шляхи вирішення проблем. Після цього підбито підсумки семінару та встановлено нові напрями для майбутньої взаємодії з Бердичівським ліцеєм-інтернатом спортивного профілю.