Третій день. II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

Сьогодні, 19 квітня, завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт». В останній день Олімпіади відбувся інтерактивний конкурс «Знавець історії олімпійського руху», присвячений 125-річчю заснування Міжнародного олімпійського комітету.
Урочисте нагородження розпочав Христоєв Віктор Анатолійович, голова відділення НОК України в Харківській області, зазначивши, що проведення інтелектуальних змагань сприяє формуванню освічених, духовно багатих особистостей, розвиткові їхніх творчих і професійних можливостей.
За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт» призові місця розподілилися таким чином:
I місце – Григоренко Євгенія Анатоліївна (Національний університет фізичного виховання і спорту України);
II місце – Смеречинська Софія Богданівна (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського);
II місце – Пересунько Анна Олегівна (Харківська державна академія фізичної культури);
III місце – Кос Руслан Сергійович (Національний університет фізичного виховання і спорту України);
III місце – Педосенко Марта Володимирівна (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського);
III місце – Сенів Мар’яна Володимирівна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).
Голова журі Мулик Вячеслав Володимирович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури подякував конкурсантам за участь та високий рівень підготовки, а також зазначив, що участь у Олімпіаді такої значної кількості студентів є свідченням любові й шанобливого ставлення сучасної молоді до спорту.
На церемонії закриття всі учасники олімпіади отримали дипломи, грамоти з різних номінацій та цінні подарунки.
Від імені ректора Академії, доктора педагогічних наук, професора, члена секції з фізичного виховання і спорту при НАПН України Ажиппо Олександра Юрійовича висловила вдячність за плідну працю журі, апеляційній і мандатній комісіям та всім конкурсантам Тихонович Вікторія Миколаївна, проректор з науково-педагогічної роботи.
За словами учасників Олімпіади, Харків і харків’яни назавжди залишаться в їхніх серцях. Пам’ять надовго збереже красу й неповторність архітектурних пам’яток, сучасних будівель, скверів, парків, а найбільше – теплоту сердець, гостинність усього колективу та студентства Харківської державної академії фізичної культури, всіх, хто створив для них незабутнє свято інтелекту.
Вітаємо переможців та їхніх наставників і зичимо всім учасникам успіхів і нових звершень! Ми віримо, що наступного року знавці фізичної культури і спорту покращать результати та не зупинятимуться на досягнутому.

Докладнішу інформацію щодо учасників та переможців Олімпіади можна знайти тут.