Шановні наші випускники, дорогі друзі!

Ажиппо Олександр Юрійович

Шановні наші випускники, дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з успішним завершенням навчання та отриманням диплома — одного з найважливіших документів вашого вже дорослого життя. Це визначна подія, адже ви стали фахівцями своєї справи та впевнено крокуєте у професійне життя!

Незважаючи на те, що цьогорічні обставини не дають змогу провести свято вручення дипломів, я щиро сподіваюся, що роки навчання в Академії назавжди залишаться палким спогадом у ваших серцях.

Дякую, що для здобуття освіти обрали саме нашу Академію – найкращий спортивний заклад Слобожанщини. Впевнений, що набуті знання все частіше ставатимуть у нагоді, відкриватимуть перед вами нові можливості та перспективи професійного росту.

Вдячний вам за прагнення до знань, спортивні здобутки, старанність, патріотизм, волелюбність та соціальну активність. Залишаючи рідну alma mater, не забувайте тих, хто вас вчив, вкладав свою душу та завжди був поряд.

Хочу побажати вам бути найкращими у своїй професії, випереджати виклики часу й впевнено йти за своїм покликанням. Нехай ваше подальше життя буде сповнене новими можливостями і перспективами, блискучими ідеями і успіхом! Бажаю сміливо йти вперед та упевнено підкорювати цей світ.