Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, Хмельницька область

З 15 по 19 липня в місті Городок Хмельницької області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, на якому студенти та випускники Академії здобули 2 золоті та 1 срібну медалі.
У змаганнях серед жінок випускниця Академії Ірина Деха впевнено перемогла в ваговій категорії до 76 кг та встановила три рекорди України серед жінок: 103 кг – у ривку, 123 кг – у поштовху та 226 кг – у сумі двоборства.
У змаганнях серед чоловіків Костянтин Рева, випускник Академії, став переможцем у ваговій категорії 102 кг, а Ігор Конотоп, студент магістратури, здобув срібну медаль у ваговій категорії до 81 кг.
Цей Чемпіонат став одним із етапів підготовки та формування національної збірної України до чемпіонату світу, який з 18 по 27 вересня цього року відбудеться у Таїланді.