Чемпіонат України з шорт-треку, м. Харків

З 19 по 21 лютого 2020 року в спорткомплексі «Салтівський лід» відбувся дорослий чемпіонат України з шорт-треку, на якому харківські спортсмени здобули 2 золоті, 7 срібних і 4 бронзові медалі.

У змаганнях серед чоловіків Владислав Неміро, студент 1 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму посів друге місце на дистанції 1500 м та третє на 1000 м, а Микита Неміро, студент 1 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму став срібним призером на дистанції 500 м.

Також  спортсмени посіли друге та третє місця в чоловічій естафеті 5000 м.

Ці змагання були одним з етапів підготовки збірної команди України на чемпіонат світу. Проведення цього чемпіонату планувалося в березні в Південній Кореї, але через епідемію коронавірусу було відмінено Міжнародним союзом ковзанярів (ISU). Де і коли тепер відбуватиметься чемпіонат світу з шорт-треку поки що не відомо.

У свою чергу, наприкінці березня Харків прийматиме юнацький чемпіонат України з шорт-треку.