Чемпіонат України з легкої атлетикиу приміщенні серед дорослих та молоді та чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні

З 20 по 22 лютого у Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді, а також чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні, на яких збірна Харківської області здобула 15 нагород. Цей чемпіонат був відкритим, та разом з атлетами з усіх областей України, в ньому взяли участь також спортсмени з Туреччини.

За підсумками змагань на рахунку харків’ян були 3 золоті, 9 срібних та 3 бронзові нагороди. З них 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі здобули в змаганнях серед дорослих.

Вітаємо студентів кафедри легкої атлетики із успішним виступом!

У змаганнях серед дорослих бронзовою призеркою стала
 Дар’я Диханова, студентка 1 курсу – стрибки у довжину (6.12 м). У заліку чемпіонату серед молоді вона стала першою.

Також на рахунку Диханової срібна медаль в бігу на 60 м з бар’єрами серед молоді (8.64).

Крім того, срібними призерами чемпіонату України серед молоді стали:
 Ганна Хопяк, студентка 1 курсу, – штовхання ядра (14.68 м)
 Артем Левченко, студент 3 курсу, – штовхання ядра (17.15 м).

У командному заліку серед дорослих збірна Харківської області посіла п’яте місце, серед молоді – третє місце, а в багатоборстві – друге місце як серед дорослих, так і серед молоді.