Чемпіонат України з самбо 2-4.02.2018р., м. Харків

Вітаємо Анастасію Безатосну – чемпіонку України в категорії U-20 та бронзову призерку в  розділі спортивне самбо – студентку І курсу кафедри одноборств!

З 2 по 4 лютого 2018 року в Харкові відбувся молодіжний чемпіонат України з боротьби самбо, на якому спортсмени Харківщини завоювали 42 медалі, в тому числі 13 золотих. Участь в чемпіонаті приймали самбісти з 24 регіонів країни, які розіграли медалі в двох вікових категоріях U-18 та U-20 в спортивному та бойовому розділі. В категорії U-18 спортсмени Харківської області завоювали 9 золотих, 4 срібні та 12 бронзових нагород.  Бронзовою призеркою в  розділі спортивне самбо стала Анастасія Безатосна.

За підсумками змагань в віковій категорії до 18 років збірна Харківської області посіла перше місце в загальнокомандному заліку, оставивши позаду команди Києва та Дніпропетровської області, які, відповідно, стали другими та третіми.

В свою чергу в змаганнях серед самбістів до 20 років виступ харків’ян був менш успішним, але за підсумками вони також опинилися в трійці кращих команд чемпіонату. В загальнокомандному заліку збірна Харківської області, здобувши 4 золоті, 7 срібних та 6 бронзових нагород, посіла третє місце. Перше було за представниками Одеської області, а друге посіли кияни. Чемпіонкою України в категорії U-20 стала Анастасія Безатосна (в.к.до 52кг).