Чемпіонат світу з кікбоксингу 1-6.05.2018р., м. Київ

З 1 по 6 травня 2018 року у місті Києві відбулись змагання Чемпіонат Світу з кікбоксингу ІСКА. 02 травня у приміщенні міжнародного виставочного залу (у місці проведення Євробачення-2016) змагання урочисто відкрив міський голова Києва, колишній дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу ІСКА Віталій Кличко.
У змаганнях взяли участь 34 країни світу загальної кількістю 512 спортсменів. У загальнокомандному заліку збірна команда України – на першому місці. На другому місці – збірна команда Швейцарії, трете місце дісталося збірної команді Іспанії.
На Чемпіонаті Світу у дисциплінах ринг-стилів в розділах: фул-контакт, лоу-кік, К-1 і тайбоксинг у складі національної збірної команди України збірна команда Харківської області була представлена 22 вихованцями харківських спортивних шкіл та клубів: КЗ «КДЮСШ «ХТЗ» ХОР», ДЮСШ «ХЗТД», КЗ «КДЮСШ №13», КЗ «КДЮСШ №5», СК «ХНАДУ», СК «ХДАФК», та СК «Арена».
Вітаємо!
Кращими в особистому заліку були студентки Академії кафедри важкої атлетики та боксу:
1. Самсонова Аліна - І місце у розділі фул-контакт серед дорослих у в./кат. до 59 кг – студентка 1 курсу
2. Смачелюк Анастасія - ІІІ місце у розділі К-1 та ІІІ місце у розділі лоу-кік серед жінок у в./кат. до 54 кг – студентка 2 курсу