Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств, м. Суми

З 25 по 26 січня 2019 року в м. Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств.
Участь в змаганнях взяли спортсмени з 23 областей країни, Києва та АР Крим. Збірна Харківської області, набрав 589 очок, посіла перше місце в загальному заліку командного чемпіонату України. На другому місці опинилися легкоатлети з Дніпропетровської області, а на третьому – команда з Києва.
У командному заліку багатоборства харківські легкоатлети посіли третє місце, поступившись суперникам з Дніпропетровської та Львівської областей, які, відповідно, розташувалися на першому та другому місцях.
В особистому заліку на рахунку харків’ян були 3 золоті, 1 срібна та 4 бронзові нагороди. «Золото» чемпіонату здобув Павло Безніс, студент магістратури, у потрійному стрибку (16.19 м). Срібною призеркою в бігу на дистанції 60 м стала Лейля Аджаметова, аспірантка Академії. На фініші вона показала результат 7.58 сек. та на 0.2 сек. відстала від переможниці киянки Яни Качур.
Вітаємо Павла Безніса з «золотом» та Лейлю Аджаметову зі «сріблом» і бажаємо спортсменам підкорення нових спортивних вершин!