Чемпіонат України з кікбоксингу W.Р.К.А. серед студентів закладів вищої освіти 3-4 р.а. України, 29.03. – 1.03.2018р., м. Харків

Вітаємо збірну команду Академії у складі якої студенти кафедри важкої атлетики та боксу із завоюванням І місця!
З 29 березня по 1 квітня 2018 року у місті Харкові у приміщенні легкоатлетичного манежу КДЮСШ «ХТЗ» відбулись змагання Чемпіонат України з кікбоксингу W.Р. К.А. серед студентів закладів вищої освіти України 3-4 р.а.
У змаганнях взяли участь збірні команди 20 закладів вищої освіти України загальною кількістю 92 спортсменів-студентів.
За підсумками результатів змагань у командному заліку змагань серед студентів І загальнокомандне місце зайняла збірна команда Харківської державної академії фізичної культури, на ІІ місці – збірна команда Харківського національного автодорожнього університету, ІІІ місце зайняла збірна команда національного технічного університету «Харківський авіаційний інститут» ім. Жуковського.
Вітаємо переможців та призерів змагань:
1 місце у розділі семі-контакт у в/кат. до 60 кг зайняла студентка 14 групи Бутенко Вікторія;
1 місце у розділі лоу-кік у в/кат. до 55 кг зайняла студентка 24 групи Смачелюк Анастасія;
1 місце у розділі лайт-контакт у в/кат. до 60 кг зайняла студентка 14 групи Самсонова Аліна;
1 місце у розділі лоу-кік у в/кат. до 65 кг зайняв студент 14 групи Мельник Владислав;
1 місце у розділі семі-контакт у в/кат. до 65 кг зайняв студент 44 групи Лук’янченко Євгеній;
2 місце у розділі семі-контакт у в/кат. до 60 кг зайняв студент 24 групи Воронко Богдан.
Активну участь в урочистому відкритті та нагородженні переможців змагань прийняв ректор Харківської державної академії фізичної культури професор Ажиппо Олександр Юрійович.