Чемпіонат України зі скелелазіння, 22-25.03.2018р., м. Одеса

Вітаємо Маренич Аллу – чемпіонку України в дисципліні швидкість серед жінок – студентку 4 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму!

З 22 по 25 березня 2018 року в Одесі відбувся чемпіонат України зі скелелазіння. В змаганнях приймали участь 81 спортсмен з 10 областей України, які боролися за медалі в дисциплінах швидкість та трудність серед чоловіків та жінок. Харківські спортсменки успішно виступили в дисципліні швидкість, завоював золоту та бронзову нагороди.

Чемпіонкою в дисципліні швидкість серед жінок стала Алла Маренич. У фіналі Алла була спритнішою за свою суперницю Тетяну Колкотіну з Дніпропетровської області. Бронзова медаль в цій дисципліні дісталася харків’янки Маргариті Захаровій.

В змаганнях на швидкість серед чоловіків харківські скелелази до призової трійки не потрапили, а золото чемпіонату виборов одесит Даніїл Болдирєв.

В дисципліні трудність харків’яни також не змогли зачепитися за нагороди. Близькими до п’єдесталу були Леонід Осадчій і Тетяна Заєць, але в підсумку посіли четверті місця. Перемогли в цій дисципліні Федір Самойлов з Київської області та Євгенія Казбекова з Дніпропетровської області.

В загальнокомандному заліку чемпіонату в дисципліні швидкість спортсмени Харківської області посіли друге місце, поступившись лише одеситам. В дисципліні трудність харків’яни були третіми. Перше посіли представники Дніпропетровської області, а друге – Київської області.

Дані змагання стали також підготовкою збірної України до міжнародних стартів, в тому числі етапів Кубку світу та Європи.