День здоров’я та спорту

За підтримки Харківської обласної державної адміністрації 15 червня на спортивному комплексі «ХТЗ» громадськість міста, учнівська та студентська молодь святкували Дня здоров’я та спорту.

Харківська державна академія фізичної культури традиційно бере активну участь в організації та проведення обласних спортивних заходів. Колектив Академії представив оригінальні видовищні спортивні виступи, зокрема, представників середньовічного бою. Значна кількість волонтерів забезпечила чітку організацію підготовки та проведення цієї яскравої події Дня здоров’я та спорту.

Під час урочистих заходів викладачі та студенти здійснювали просвітницьку роботу по наданню інформації майбутнім абітурієнтам про спеціалізований спортивний заклад вищої освіти – Харківська державна академія фізичної культури.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична відвідала презентаційну локацію Академії та побажала працівникам та студентам успіхів у справі розвитку студентського спорту на Харківщині.

Серед гостей спортивного свята особливу увагу привернув відомий боксер Світу, Харків’янин Олександр Гвоздик, який зазначив що перші кроки до міжнародного визнання він робив саме у студентському спорті. Золота медаль завойована на XXVII Всесвітній Універсіаді в Казані надала впевненості в своїх силах та в подальшому жагу до перемог.

Родзинкою свята став блискучій виступ чарівної і неперевершеної Злати Огнєвіч.

Всім відомо що спорт та здоров’я надважливі чинники успішного благополуччя життя.