Генеральна Асамблея Спортивної студентської спілки України

Делегація відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області на чолі з керівником Спілки, ректором Харківської державної академії фізичної культури Олександром Юрійовичем Ажиппо взяла участь у роботі II Генеральної Асамблеї Спортивної студентської спілки України, яка відбулася 15 лютого поточного року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.
Учасники форуму, серед яких заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, Президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрій Шевцов, регіональні керівники Спілки, ректори закладів вищої освіти, керівники спортивних федерацій з видів спорту, обговорили звіт про діяльність Спілки за 2018 рік та окреслили найважливіші завдання на 2019 рік.
Знаковою подією 2018 року визнано проведення на високому організаційному рівні Міжнародного дня студентського спорту в Україні 20 вересня в м. Харкові, в якому взяли участь майже 5000 учасників, зокрема студенти та викладачі Харківської державної академії фізичної культури, а також спортсмени з інших регіонів України, харків’яни та гості міста.
Значну увагу делегати Асамблеї приділили питанням підготовки та участі спортсменів у головних студентських світових змаганнях цього року – ХХХ літній Всесвітній Універсіаді!
Попереду чимало спортивних подій. Серед них: проведення фінальних змагань з видів спорту та церемонії урочистого закриття XIV літньої Універсіади України; започаткування зимової Універсіади України; розвиток та проведення змагань з кіберспорту; формування команди для участі в Європейських іграх з єдиноборств серед студентів, проведення спортивно-масових заходів, зокрема Студентської милі та Міжнародного дня студентського спорту.
Разом до перемоги!
Прес-центр Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області