ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»

25 серпня 2019 року закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини», який відбувся на спортивній базі КЗ ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».
У змаганнях взяли участь найсильніші лучники України – представники м. Києва, Вінницької, Сумської, Чернівецької, Чернігівської, Одеської, Черкаської, Рівненської, Львівської і Харківської областей. Програмою передбачено виступи в класичному (олімпійському) і блочному луці. Всього участь у змаганнях взяло майже 180 спортсменів.
Перший комплект медалей спортсмени розіграли серед змішаних команд у всіх категоріях. У категорії класичного лука серед дорослих спортсменів випускник Академії, Майстер спорту України – Мелехов Артем, посів почесне третє місце.
Серед чоловіків у класичному луці переможцем змагань став – олімпійський чемпіон 2008 року, Заслужений майстер спорту України, випускник Академії – Віктор Рубан.
У командних змаганнях серед чоловіків (класичний лук) харківська команда, в складі якої були Мелехов Артем, випускник Академії та Бойко Михайло, студент 4 курсу кафедри теорії та методики фізичного виховання, стала срібним призером змагань.