IV Європейські студентські ігри-2018 Коїмбра (Португалія)

Велика група спортсменів, тренерів, фахівців фізичного виховання зараз перебувають на Європейських спортивних іграх серед студентів в Коїмбра. Серед членів делегації ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, Президент Спортивної студентської спілки України Імас Євген Вікторович, Президент Національної академії педагогічних наук України, Почесний Президент Спортивної студентської спілки України Василь Григорович Кремень, ректор Харківської державної академії фізичної культури, керівник Відокремленого підрозділу «Спортивної студентської спілки України» у Харківській області Ажиппо Олександр Юрійович. Очолює делегацію України Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Стеценко Вадим Григорович.
Досвід провідних європейських університетів з організації спортивної роботи не стане зайвим у системі фізичного виховання вітчизняних закладів вищої освіти.
Тож, сподіваємося, що XIV Універсіада України 2019, яка розпочинається вже у вересні 2018 року змаганнями I етапу у закладах вищої освіти, стане потужним поштовхом до активізації секційної роботи у закладах вищої освіти та залученням студентської молоді до систематичних занять спортом.
Прес-центр Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області