Kharkiv International Marathon 2019

14 квітня 2019 року в м. Харкові відбувся VI щорічний марафон, в якому взяли участь майже 11 тисяч людей з 18 країн. Усього відбулося 5 забігів на дистанції 42 км, 10 км (найбільш масовий, в якому зареєструвалося 3 тис. учасників), 4,2 км, 1,6 км (сімейний забіг), а також в естафеті 2x21,1 км.

Приємно зазначити, що викладачі та студенти Академії і цього року активно долучилися до забігу (на дистанції 4 і 10 км), та власним прикладом підтвердили важливість пропаганди здорового способу життя та залучення до фізичної культури якомога більше учасників. Також у рамках марафону студенти спеціальності «Фізична терапія» разом із Міжрегіональним навчальним центром масажних технологій Харківської державної академії фізичної культури надавали професійну допомогу всім учасникам забігу. Зокрема, перший спортивний масаж було зроблено переможцю марафонської дистанції - кенійському спортсменові Кіруї Роберт Кіпкоіч.

Нагадаємо, що Харківський міжнародний марафон – щорічний марафон, який у 2014 році внесено до Книги рекордів України як найбільший масовий забіг за кількістю зареєстрованих учасників. Трасу, на якій проходить марафон, прокладено центральними вулицями Першої столиці, охоплюючи основні визначні пам’ятки міста, а старт і фініш розташовано в самому серці Харкова на одному з найбільших майданів Європи – майдані Свободи.

Вітаємо всіх учасників забігу та бажаємо наступного року підкорення нових дистанцій!