Харківська державна академія фізичної культури по-спортивному відзначила День фізичної культури і спорту

У суботу, 8 вересня, в Центральному парку культури та відпочинку імені М. Горького в День фізичної культури і спорту України відбувся V Спортивний ярмарок «Харків – спортивна столиця».
За словами заступника міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Костянтина Лобойченка, ярмарок поставив рекорд за кількістю учасників – 102 спортивні організації та федерації, що вкотре підтверджує любов харків’ян до спорту і сімейних спортивних заходів.
Розпочали ярмарку прославлені харківські олімпійці – Віктор Рубан, випускник Академії, Олександр Сердюк, Ксенія Сидоренко, випускниця Академії, та Григорій Гусаров. Також до заходу долучився відомий український ведучий, лідер спортивного руху «JuniorZ» Олександр Педан, який разом зі спортсменами в рамках проекту DO LIKE OLYMPIANS провів для городян ранкову зарядку.
Приєднався до заходу і Харківський міський голова Геннадій Кернес, який поспілкувався з відвідувачами свята та зі спортсменами, які виступали на ярмарку.
Зазначимо, що Ярмарок спорту проходив протягом усього дня.
До учасників свята спорту також звернувся і голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, який переказав учасникам свята найщиріші вітання від Олімпійського чемпіона, президента НОК України Сергія Бубки.
Харківська державна академія фізичної культури також долучилася до заходу Ярмарок спорту. Студенти Академії взяли участь у ранковій зарядці разом із лідером спортивного руху «JuniorZ» Олександром Педаном. Кожен із учасників свята зміг поспілкуватися зі спортсменами-олімпійцями та зробити з ними спільну фотографію.

https://youtu.be/GQpriIaMt4o