Кубок України з фігурного катання, м. Київ

15-17 вересня 2020 року на столичній Льодовій арені відбувся Кубок України з фігурного катання. Випускники Академії Олександра Назарова та Максим Нікітін здобули першість у спортивних танцях на льоду. Їхній довільний танець, який учні Галини Чурілової залишили з минулого сезону, набув нових фарб завдяки ексклюзивним елементам та хореографічним деталям і був високо оцінений суддями. Ще один провідній дует студентів Академії – Дар’я Попова, студентка 4 курсу/ Володимир Бєліков, студент магістратури, зберегли свої турнірні позиції як у довільній програмі, так і в загальному заліку та посіли друге місце.

Успішним виявився змагальний дебют нещодавно створеної спортивної пари Софія Голіченко/Артем Даренський, студент 2 курсу. Учні Лілії Батутіної були на кубковому турнірі єдиними представниками парного катання, але помітно хвилювались, представляючи  свої програми. Софія та Артем продемонстрували свій чималий потенціал, а відтак і хороші перспективи. За виконання довільної програми дует став володарем Кубку України.