Літній біатлон

В перше на теренах України було проведено відкриту першість Харківської області з літнього біатлону серед юнаків та дівчат з використанням пневматичної гвинтівки Biathlon, що виготовлена на замовлення Федерації біатлону Харківській області ТОВ «Компанія ЗБРОЯ».
Біатлон, який стрімко розвивається та набуває популярності серед наймолодших школярів став справжнім подарунком для багатьох прихильників та шанувальників цього спорту.
9 червня в мальовничому містечку Фельдман Єкопарку розпочалися змагання у трьох вікових категоріях: юнаки та дівчата 2004-2005р.р.н., 2006-2007 р.р.н., 2008 р.н. та молодше.
Змагання урочисто відкрили: Державний тренер України з біатлону Колупаєв Євген Федорович, Президент федерації біатлону Харківської області Савін Євген Євгенович, директор Українського Східного Центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту Щегольков Юрій Павлович.
Почесні гості серед яких ректор Харківської державної академії фізичної культури Ажиппо Олександр Юрійович поринули в атмосферу захоплюючої боротьби та юнацького азарту. Змагання стали відкриттям справжніх юних спортивних дарувань про що засвідчили фахівці біатлону та досвідчені тренери збірних команд.
Олександр Юрійович Ажиппо, як керівник Відокремленого підрозділу «Спортивної студентської спілки України» в Харківській області спілкуючись з Президентом федерації біатлону Харківської області Савіним Євгеном Євгеновичем розглянули можливості співпраці громадських організацій по розвитку та пропаганді біатлону серед учнівської та студентської молоді в Харківській області з нарощування кадрового потенціалу фахівців в галузі фізичної культури випускників Харківської державної академії фізичної культури.
Переможці змагань отримали юнацькі медалі, дипломи а також подарунки. Шанувальники біатлону мали змогу взяти участь у тематичних конкурсах, постріляти на стрільбищі, сфотографуватися з гвинтівкою в фотозоні і отримати цікаві сувеніри.