Марафон «Визволення»

Як відомо, Харків впевнено тримає звання спортивної столиці України.

Студенти закладів вищої освіти Харківської області завжди активно беруть участь у спортивних заходах різного рівня. Спортивне свято 19 серпня традиційного марафону «Визволення» не став винятком і викликав надзвичайну увагу серед прихильників здорового способу життя.

Студенти та викладачі Харківської державної академії фізичної культури прийняли участь у XXXIII традиційному Міжнародному легкоатлетичному марафоні «Визволення» і бігу по шосе, присвяченому Дню міста та Дню Незалежності України. Захід проводився у рамках святкування 27-річчя Незалежності України та 75-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників при підтримці Харківської обласної державної адміністрації. Загальне керівництво здійснювало управління з питань фізичної культури і спорту Харківської міської ради, Департамент з питань молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Рекордна кількість (понад 2 тисячі) учасників вийшло на старт дистанції 10 км. Також масовим забігом стала дистанція в 3 км.

Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області закликає студентську молодь до активного заняття спортом. Буди здоровим - це добре, буди спортивним - це модно.

Вітаємо всіх учасників змагань з встановленням власних досягнень.

Прес-служба Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області