Привітання ректора з нагоди Міжнародного дня студентського спорту

Шановна спортина родино!

Щиро вітаю з Міжнародним днем студентського спорту!

З 2016 року 20 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день студентського спорту. В Україні це свято започатковано Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із Національним університетом фізичного виховання і спорту України з 2017 року.

Приємно усвідомлювати, що це свято однаково близьке і спортсменам, і тренерам, і мільйонам любителів спорту й здорового способу життя. Адже саме спорт допомагає формувати молоду людину як особистість, а молодь є тією рушійною силою, яка здатна змінити на краще все в нашій державі. Спорт – це краса і сила, спорт – це здоров’я і саме життя!

Пишаюся, що студенти Академії є прикладом для розвитку фізичної культури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни, які залучають молодь до регулярних занять спортом, а після навчання продовжують привертати увагу та підвищувати значущість спорту, залучати до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.

У цей святковий день щиро бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних вершин в ім’я процвітання України!