Міжнародний жіночий хокейний турнір 12-14.04.2018р., м. Харків

Вітаємо Анну Пересунько – студентку 3 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму у складі команди «Харківські пантери» здобули срібні нагороди першого міжнародного жіночого хокейного турніру «TheKharkivInvitational»!
Участь в турнірі приймали три українські команди:«Харківські пантери», «Дніпровські Білки», ще одна харківська команда «СМК», а також гості з США ХК «Ягуари» зі штату Нью-Джерсі.
Під час урочистої церемонії відкриття турніру учасників змагань та вболівальників привітала голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.
За підсумками турніру перемогу здобули гості з Америки. У фінальному матчі вони мінімально обіграли «Харківських пантер» з рахунком 3:2. Таким чином харківський клуб, який нагадаємо є чинним чемпіоном України посів друге місце.
Ще один харківський клуб «СМК» посів четверте місце, в матчі за «бронзу» харків’янки 0:5 поступилися «Дніпровським Білкам».
Під час церемонії нагородження команди від лиця Харківської облдержадміністрації привітав начальник Управління у справах молоді та спорту Віталій Кириленко, та вручив спортсменкам їх нагороди.
Також під час турніру відбулися майстер-класи для дітей від американських тренерів та спортсменок.