Міжнародні змагання з велоспорту маунтінбайк «MTB WorldcupEliminator» 16.06.2018р., Італія та «Samobor UCI Cup XCO» 17.06.2018р., Хорватія.

Вітаємо! Ірину Попову – випускницю Академії із успішними виступами на цих міжнародних змаганнях!
Ірина Попова здобула 2 золоті та срібну медалі на міжнародних змаганнях з велоспорту маунтінбайк, які 16 та 17 червня відбулися в Італії та Хорватії.
Насиченими на події видалися ці вихідні для Ірини та її тренера Романа Коробова. Спочатку, 16 червня, в італійському місті Вольтерра вона прийняла участь в Кубку світу елімінатор «MTB WorldcupEliminator», де за сумою двох гонок посіла ІІ місце. В гонці шорт-трек Ірина впевнено випередила суперниць, та посіла перше місце, а в гонці елімінатор показала п’ятий результат.
Після успішного виступу в Італії Ірина Попова та її тренер переїхали до Хорватії, де 17 червня в місті Самобор відбувся міжнародний турнір класу С-1 «Samobor UCI Cup XCO». В гонці серед жінок вона фінішувала третьою з результатом 01:35:42.