Нагородження грамотами студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та їх наукових керівників

26 жовтня 2020 року на засіданні Вченої ради ректор Харківської державної академії фізичної культури Ажиппо Олександр Юрійович нагородив грамотами студентів-переможців та наукових керівників відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України 1220 від 05.10.2020 року “Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2019-2020 році”. 
Перше місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» посіла Сасько Інна, студентка магістратури кафедри фізичної терапії. За підготовку студента-переможця нагороджено грамотою наукового керівника – старшого викладача кафедри фізичної терапії Без’язичну Ольгу Володимирівну.                                                                                            

Третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт» за спеціалізацією «Фізичне виховання» та «Фітнес і рекреація» розділили між собою студентки кафедри педагогіки та психології Маренич Ганна Владиславівна та Демченко Катерина Вікторівна. За підготовку студентів-переможців нагороджено доцента кафедри педагогіки та психології Павлик Олену Михайлівну.                                                                                                                                  
Також за третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт» за спеціалізацією «Спорт» нагороджено Медведєва Євгена Дмитровича, студента кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту і хореографії, та його наукового керівника – доцента кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії Артем’єву Галину Павлівну.

Пишаємося науковими здобутками наших студентів і викладачів та бажаємо їм натхнення на нові перемоги!