Науково-організаційний захід – науково-практична конференція з «Проблем винахідницької та раціоналізаторської діяльності у Харківській області»

Рада молодих вчених ХДАФК взяла участь у черговому щорічному науково-організаційному заході – науково-практичній конференції з «Проблем винахідницької та раціоналізаторської діяльності у Харківській області», який відбувся у стінах ХДНБ 20 вересня 2018 року.
Захід проведено разом із Харківською обласною радою Товариства винахідників і раціоналізаторів та за участю представників профільних департаментів Харківської обласної державної адміністрації.
На конференції заслухано виступи провідних вчених, винахідників і раціоналізаторів Харківщини, патентних повірених, представників наукових установ і громадських організацій. Присутні змогли відвідати виставки і презентації Харківських інновацій; відбулося нагородження почесними грамотами Товариства винахідників і раціоналізаторів, а також Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації найкращих винахідників і раціоналізаторів.