Обласна Універсіада 2019-2020 навчального року

18 вересня 2019 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулося засідання організаційного комітету обласної Універсіади серед студентів закладів вищої освіти Харківської області. До обговорення Регламенту про обласні студентські змагання «Спорт протягом життя» 2019-2020 н.р. були запрошені представники закладів вищої освіти Харківської області та головні судді з видів спорту.
Головне завдання комплексного студентського змагання – це масове залучення здобувачів вищої освіти до занять спортом, тому регламентом студентських змагань передбачається проведення 36 видів спорту.
Загальне керівництво організацією та проведенням обласних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти здійснюється відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Спортивна Студентська спілка України» у Харківській області разом з Харківським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Прес-центр Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області.