Обласна Універсіада «Спорт протягом життя» з кікбоксингу

З 6 по 7 квітня 2019 року на спортивній базі Харківського національного університету будівництва та архітектури виборювали першість збірні команди 11 закладів вищої освіти Харківської області в обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів з кікбоксингу.
Володченко О.А., головний суддя, суддя міжнародної категорії засвідчив, що змагання проводилися відповідно до затвердженого регламенту.
Загальне керівництво з проведення змагань здійснюється відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області разом з Харківським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки Харківської обласної федерації кікбоксингу WPKA.
За результатами змагань перше місце посіла команда Харківської державної академії фізичної культури, друге місце виборола команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, трете місце залишилося за командою Національного технічного університету «ХПІ».
Вітаємо ректора Харківської державної академії фізичної культури Ажиппо О.Ю., ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тація В.Я. та ректора Національного технічного університету «ХПІ» Сокола Є.І. з перемогою команд. Сподіваємося на подальшу підтримку щодо розвитку студентського спорту в закладах вищої освіти.
Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області вітає переможців та призерів змагань!