Олімпійська вікторина

11 грудня 2020 року у Харківській державній академії фізичної культури проведено Олімпійську вікторину з нагоди 30-річчя Національного олімпійського комітету України, 20-річчя відділення НОК України в Харківській області та 25-річчя кафедри олімпійського і професійного спорту.

На заході були присутні: голова відділення НОК України в Харківській області Христоєв В.А., чемпіонка ігор ХХІV та ХХV олімпіади 1988 та 1992 років з легкої атлетики Джигалова Л.С., учасник ХVІІІ зимових олімпійських ігор 1998 року з ковзанярського спорту Приз С.М., голова Харківського обласного відділення олімпійської академії України Градусов В.О., завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту Мулик В.В., професор кафедри олімпійського і професійного спорту Камаєв О.І., викладачі кафедри олімпійського і професійного спорту Таран Л.М., Мішин М.В., Кийко А.С., Тарасевич О.А., Окунь Д.О., а також студенти Академії.

Завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту Мулик В.В. виступив

з вітальним словом від імені Академії. Христоєв В.А., голова відділення НОК України в Харківській області, привітав викладачів і студентів, а також зазначив основні напрямки та перспективи діяльності розвитку олімпійського руху в Україні та Харківській області.

Доцент кафедри олімпійського і професійного спорту, член Харківського

обласного відділення Олімпійської академії України Таран Л.М. ознайомила студентів з історією національного олімпійського комітету України та разом з олімпійцями Джигаловою Л.С. та Призом С.М. провели олімпійську вікторину.

За підсумками проведення вікторини призами відділення НОК України в Харківській області нагороджено команди студентів 1 курсу (18 групи) у складі: Максим Бугайов, Анастасія Закайко, Марія Кузнєцова, Христина Лаптій, Софія Лизогуб, Іван Яшний та 2 курсу (28 групи) у складі: Артем Обухов, Ірина Омельченко, Аліна Салманова, Тарас Трифанов та магістрантки 1 курсу групи МД-12 Дар’я Риженко і Маргарита Шевченко.

Почесну грамоту відділення НОК України в Харківській області передано колективу Харківської державної академії фізичної культури, а також за особистий внесок в пропаганду та розвиток олімпійського руху та з нагоди 20-річчя відділення НОК України в Харківській області нагороджені викладачі кафедри олімпійського і професійного спорту: Мулик В.В., Таран Л.М., Тарасевич О.А. та Окунь Д.О.