Підписано договір про співпрацю громадських організацій спортивного спрямування

10 грудня 2018 року відбулось урочисте підписання договору про співпрацю між відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області та відокремленим підрозділом громадської організації «Українська федерація армрестлінгу» у Харківській області.
Керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області Ажиппо О.Ю. та керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Українська федерація армрестлінгу» у Харківській області Безкоровайний Д.О. уклали договір з метою розвитку армспорту (армрестлінгу) серед студентської молоді в Харківській області, підтримуючи стратегію розвитку фізичного виховання і спорту серед студентської молоді, що зазначено в резолюції Національного конгресу Спортивної студентської спілки України від 25 травня 2018 року щодо залучення студентів до систематичних занять спортом, формуванню здоров’я завдяки руховій активності.
Спільна зацікавленість у розвитку студентського спорту на Харківщині громадських організацій спортивного спрямування скерована на якісне проведення обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти з забезпеченням кваліфікованого суддівства змагань.
Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області поступово проводить організаційні заходи з метою практичного втілення в Харківській області статутних ідей та завдань Спортивної студентської спілки України, поширення основних напрямків діяльності щодо залучення студентів у позанавчальний час до фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності у навчальних закладах, організації і проведення спортивних змагань серед студентів.


Прес-служба Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області