Прес-реліз відкриті щорічні обласні спортивні змагання «Спорт протягом життя» з кікбоксингу WРКА серед студентів серед ВНЗів III – IV рівнів акредитації.

17-18 березня 2018 року у приміщенні спортивного залу Харківського національного університету будівництва та архітектури відбулись обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» з кікбоксингу WРКА серед студентів серед ВНЗів III – IV рівнів акредитації.
Організаторами змагань є Харківське обласне відділення (філія) з фізичного виховання та спорту МОН України та Харківська обласна Федерація громадської організації «Український Союз Кікбоксингу».
Головний суддя змагань – Володченко О.А., суддя міжнародної категорії з кікбоксингу, Заслужений тренер України.
Змагання проводились з метою відбору до збірної команди Харківської області до участі у Чемпіонаті України серед студентів ВНЗів з кікбоксингу WРКА, що відбудеться у місті Харкові з 29 березня по 01 квітня 2018 року у приміщенні легкоатлетичного манежу стадіону «ХТЗ».
У змаганнях з кікбоксингу WРКА взяли участь 16 команд з 12-ті ВНЗів загальної кількістю 136 (39 жінок та 97 чоловіків) спортсменів-студентів вищих навчальних закладів Харківської області. За два дня було проведено 165 двобоїв. Кількість уболівальників змагань складала близько 250 осіб.
За підсумками результатів змагань перше загальнокомандне місце зайняла збірна команда Харківського національного автодорожнього університету, друге місце завоювала збірна команда Харківської державної академії фізичної культури, третю сходинку п’єдесталу пошани зайняла збірна команда Харківського національного університету будівництва та архітектури.
1 місце у розділі фул-конакт у в/кат. до 65 кг зайняв студент 14 групи Михнич Максим,
2 місце у розділі лайт-контакт у в/кат. до 55 кг зайняла студентка 24 групи Смачелюк Анастасія,
2 місце у розділі лайт-контакт у в/кат. до 60 кг зайняла студентка 14 групи Самсонова Аліна,
2 місце у розділі фул-контакт у в/кат. до 60 кг зайняв студент 14 групи Музиченко Дмитро,
2 місце у розділі фул-контакт у в/кат. до 90 кг зайняв студент 14 групи Сусліков Дмитро,
3 місце у розділі фул-контакт у в/кат. до 65 кг зайняв студент 14 групи Мельник Владислав.