Прес-реліз змагань Чемпіонату України з кікбоксингу W.Р.К.А.

22-25.02.2018 року у місті Києві в приміщенні спортивного залу Київського Національного Університету будівництва та архітектури відбулись змагання Чемпіонат України з кікбоксингу W.Р.КА. серед дорослих.

У змаганнях взяли участь 19 регіонів України загальної кількістю 926 спортсменів. Збірна команда Харківської області була представлена 52 вихованцями відомих харківських спортивних шкіл: КЗ «КДЮСШ «ХТЗ» ХОР», ДЮСШ «ХЗТД», КЗ «КДЮСШ №13», КЗ «КДЮСШ №5», СК «ХНАДУ», СК «ХАІ» та СК «Локомотив».

У загальнокомандному заліку харків’яни зайняли друге місце. На першому місці – збірна команда Київської області, трете місце дісталося Чернігівської області.

Студентка 1 курсу 14 групи спеціалізації «Кікбоксинг» Харківської державної академії фізичної культури та спорту Самсонова Аліна (тр. МСУ Самохін О.О.) зайняла 2 перших місця у розділах лайт-контакт та семіхрадбоксинг у ваговій категорії до 65кг та виконала норматив Майстер спорту України з кікбоксингу W.Р.К.А.

Самсонова А. отримала путівку до Чемпіонату Світу-2018 з кікбоксингу W.Р.К.А., проведення якого планується у травні на Родоських островах (Греція).