Привітання ректора з Днем Державного Прапора, Днем визволення Харкова та Днем Незалежності України!

Ажиппо Олександр Юрійович

Шановна спортивна родино!
Щиро вітаю з Днем Державного Прапора, Днем визволення Харкова та Днем Незалежності України!
Ці свята символізують міць і велич України, національне єднання і спільну відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини, поєднують традиції українського державотворення, гуманність і духовність, прагнення народу до національного відродження, економічної самостійності, духовної свободи, збереження самобутньої української культури.
Пам’ять про минуле, героїчні вчинки предків, патріотизм сучасників є джерелом невичерпного натхнення та віри у гідне майбутнє всіх, хто живе на українській землі. Сьогодні ми всі переживаємо непрості часи, перед нами складні і великі завдання. Але я впевнений, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху до зміцнення і процвітання рідного міста та України!
Нехай ці святкові дні будуть могутнім стимулом для натхненої, щоденної праці заради злагоди нашого народу, реалізації його потенціалу, а наші добрі справи примножать славу Харкова та України!
Усім серцем бажаю миру, добра і благополуччя, порозуміння і згуртованості задля побудови нового, кращого майбутнього! Міцного здоров’я, добра, щедрої долі та подальших успіхів у всіх справах.