Привітання ректора з Днем працівників освіти.

Шановна спортивна родино, шановні освітяни!

Прийміть сердечні вітання з Днем працівників освіти! Ми з вами обрали благородний, потрібний, але водночас дуже відповідальний професійний шлях – педагогічний. Вчити студентів – це не просто робота, це стиль життя.

Роль викладача в житті студента важко переоцінити: саме він стане другом і порадником, прикладом у будь-якій ситуації, навчить працювати над собою, опановувати нові знання. І немає різниці, ким саме стане ця людина надалі – видатним вченим, всесвітньо відомим спортсменом чи звичайним працівником. Зрештою, кожен освітянин розуміє, яку величезну відповідальність несе на собі. Саме тому викладач, освітянин – це не просто професія, а покликання. 

Тож нехай щоденна праця буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками студентів.

Щиро дякую за цю почесну і шановну працю, високий професіоналізм та життєву мудрість. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Добра, натхнення день за днем, гармонії, творчості та світла!