ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ХАРКІВСЬКОМУ РЕСПУБЛІКАНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ

21 листопада 2019 року з метою проведення профорієнтаційної роботи декан факультету циклічних видів спорту Спіцин Віталій Володимирович, завідувач кафедри легкої атлетики Павленко Віктор Олексійович та студент 35 групи Левченко Артем відвідали Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю.
Під час проведення зустрічі ліцеїсти дізналися, що Харківська державна академія фізичної культури є одним з визнаних центрів освіти з фізичної культури не тільки на Слобожанщині, а й в Україні, яка об’єднує підготовку кадрів, фундаментальні та прикладні наукові дослідження, створення сприятливих умов для навчання та спортивної підготовки студентів-спортсменів різних рівнів, ведення багатогранного міжнародного співробітництва з аналогічними та суміжними центрами різних країн. Також учні старших класів ліцею були ознайомленні з історією становлення та розвитку нашого закладу, з сьогоденням Академії, її інфраструктурою, за якими спеціальностями готують студентів, проінформовані про можливість вступу та про умови прийняття до Харківської державної академії фізичної культури.
Сподіваємося на нову зустріч з науково-педагогічним колективом разом з учнями на «День відкритих дверей» у Харківській державній академії фізичної культури, який відбудеться 07 грудня 2019 року о 10.00 за адресою вул. Клочківська, 99.